L O A D I N G
blog banner

Noční stolek retro, který skvěle zútulní vaší ložnici

Řešíte nové bydlení a tím pádem musíte pořídit i nový nábytek? Nebo jste se svým bydlením spokojeni a řešíte pouze obměnu nábytku? Ať už je to tak, či onak, máme pro vás skvělé řešení. My, ve Světě Pokladů nabízíme široký sortiment nejrůznějšího nábytku, mezi kterým si určitě vyberete věc, která se vám bude hodit do nového bytu, apartmánu, či domečku. Nezapomínejte však, že nejdůležitější místností v celém domácím prostoru je jednoznačně ložnice, protože v ní strávíte cca půlku vašeho života. Musíte si ji vybavit tak, aby pro vás byla příjemná, útulná a aby vám zajistila klidný a ničím nerušený spánek.

Ručně vyřezávaný noční retro stolek

Shodneme se na tom, že postel je rozhodně naprostý základ a nepostradatelný objekt do této místnosti. Každopádně důležité jsou i detaily a to například noční stolek, na který umístíte lampičku a budete tam odkládat telefon, šperky, léky, či jiné potřebné věci. Noční stolek je jedna z prvních věcí, kterou uvidíte, když otevřete oči, po několika hodinovém spánku. Tento stolek na vás musí udělat příjemný dojem a dodat vám chuť do života každé ráno pokaždé, když se na něj podíváte.

Ručně malovaný noční retro stolek

Proto je důležité vybírat hodně pečlivě a v tomto směru se neunáhlit. Jestliže máte rádi kombinaci originálního, extravagantního a starožitného stylu, rozhodně vám doporučujeme jeden z našich nejprodávanějších nočních retro stolků, který je bohatě vyřezávaný a pochází z konce 19. století. Ještě bychom chtěli zdůraznit, že každý kus nábytku je ručně vytvořený. Při výrobě se používá klasický truhlářský postup a k zákazníkům výrobky od nás putují již ve smontovaném stavu.

Nicméně, dalším takovým naším hitem, kterým Svět Pokladů vyniká je ručně malovaný noční stolek. Nabízíme ho ve více provedeních a barevných variantách. Tyto ručně malované noční stolky jsou vyráběny převážně ze smrkového dřeva a u našich zákazníků je o ně stále větší a větší zájem.