L O A D I N G
blog banner

Finanční problémy i prodej nemovitosti zvládneme na jedničku

Máte byt, dům nebo jinou nemovitost, kterou chcete prodat? Nejste v prodeji zkušení, a máte strach, že něco pokazíte, prodáte nemovitost pod cenou, nebo uděláte takovou chybu, že o nemovitost přijdete? Vaše obavy jsou oprávněné, ne každý zvládne vyřídit vše okolo nemovitostí tak, aby nedošlo k problémům. Pokud si nejste jisti, zda to zvládnete sami, a pokud na nemovitosti váznou nějaké závazky, jako je úvěr hypotéka, pomůžeme vám s prodejem. Nabízíme vám realitní servis Lightfinance.cz, kde vám poskytneme veškeré služby a poradenství. Pomůžeme vám s mnoha problémy. Jaké další služby to jsou?

kalkulačka a účetnictví

V dnešní době má mnoho lidí úvěr či hypotéku. Málokdo si ale celou smlouvu nečte pozorně, a ještě méně lidí jí porozumí. Naproti tomu smlouvu o úvěru podepíše téměř každý, a tak se může snadno stát, že i vy podepíšete pro vás nevýhodnou smlouvu. Dokážeme vám pomoct.
Podpis špatné smlouvy vás může stát hodně peněz, ale může vám způsobit i mnoho problémů. Může vám zavřít dveře k hypotéce, což je většinou jediná možnost, jak dosáhnout na vlastní bydlení. Vypotíme vaše pohledávky a zařídíme pro vás vhodnou hypotéku. Samozřejmostí jsou takové podmínky, které pro vás nebudou likvidační.

budova banky

Co se týče nemovitostí, dnešní trh je velmi napjatý, každý by chtěl svůj dům nebo byt, a ceny stoupají vzhůru každým dnem. I proto se objevují různí podvodníci, kteří dokážou získat nemovitosti za velmi vhodných podmínek, ovšem za zcela nevhodných podmínek pro druhou stranu. Prodej nemovitosti a její nákup by měl člověk vždy velmi pečlivě zvážit, a pokud možno by měl své kroky konzultovat s odborníky. Probdi v této oblasti na vás číhají na každém kroku. Díky našim službám minimalizujete riziko problémů na úplné minimum. Máme dlouholeté zkušenosti na poli realit i financí. Díky tomu jsme schopní pro vás vytvořit takové podmínky a produkty, které běžně nemáte šanci sehnat.