L O A D I N G
blog banner

Úniková hra vás dostane!

Jste milovníkem napínavých strašidelných příběhů a zároveň pánem svého strachu? Máte rádi tajemno a chcete si zahrát na detektiva, který rozluští každou záhadu? Můžete to zkusit! Počítačové hry jsou již minulostí. Žijeme ve 21. století, kdy se stává nemožné možným. Nyní zažijete kriminálku jako z filmu na vlastní kůži! Kde jinde se jednoduše stanete členem detektivního týmu, než právě v únikové hře!

Úniková místnost

Úniková hra je založena na spolupráci jednotlivých členů týmu, kteří se musí v určitém čase dostat ven z uzavřeného prostoru. Rozhodně však nečekejte jednoduchý úkol. Únik zúčastněných osob spočívá nejen na pečlivém zkoumání a pozorování místnosti, ale i na rozluštění série hádanek a stop. Neobejdete se zde bez logického myšlení, pečlivého pozorování ani trpělivosti. A samozřejmě – musíte mít pro strach uděláno! Nezapomeňte, že jakmile začne běžet čas, už není cesty zpět. Tik tak, tik tak… Už jste nervózní?

Jste rozhodnutí tento těžký úkol zkusit a ptáte se, kde takovou zábavu najít? Zkuste únikovou hru v Kutné hoře! Právě zde si vyzkoušíte, jak těžké je uniknout z temné a hrůzu nahánějící místnosti. V místnosti Enigma budete odkrývat jednotlivé stopy k vyřešení nejtemnějších záhad. V únikové hře Dvojitý agent se pak zaměříte na záhadného kolegu a pokusíte se odkrýt jeho nejtemnější tajemství.

Stopy k úniku

Zažijte se svými blízkými originálně společně strávený čas. Únikové hry se můžete zúčastnit s rodinou, přáteli nebo třeba s kolegy z práce. Tuto zábavu si však užijí i studenti. V případě, že plánujete narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou, nenajdete originálnější zábavu. Úniková hra vám zaručí nezapomenutelný zážitek pro tyto jedinečné životní chvíle.

Stačí se odhodlat, rozluštit stopy a místnost ve stanoveném čase opustit. Zní to jednoduše, že?

Tak co, myslíte si, že zvládnete za 75 minut z místnosti uniknout?