L O A D I N G
blog banner

Říká se, že peníze jsou kulaté

Také se vám zdá, že je chvilku máte a pak další měsíc nic až do dne výplaty? Jako by se všechny nějak poztrácely. Peníze prostě potřebujeme a to nejenom v běžném životě, ale často také v podnikání, proto jsou zde půjčky a úvěry.

Běžné půjčky vyřídíte velice rychle. V dnešní době si můžete půjčit od pár tisíc do stovek tisíc, aniž byste museli něčím ručit, ale jak je to v případě hypoték? Je složité je získat? Existují dva druhy, jedny si vyřizujete přes banky a ty druhé vám pomohou sjednat soukromé společnosti. Často za velice slušných nebo ještě lepších podmínek a není výjimkou, že se nakonec bude jednat o bankovní produkt nebo hodně podobný, ale například s dalšími pozitivy jako je tolerance nižších příjmů nebo dokonce tolerování nějakého záznamu v registru dlužníků. Právě takovým produktem je i nebankovní hypotéka.

lidé porada notebook

Doba splácení může být až 30 let. V případě americké hypotéky se jedná o podnikatelský úvěr, který si mohou sjednávat pouze podnikatelé.

Jako u každé hypotéky i zde ručíte nějakým majetkem čili domem, bytem, pozemkem či jakoukoliv nemovitostí, u které se odhadne její hodnota. Kompletní vyřízení tohoto úvěru může proběhnout online, takže vás nečeká tisíc schůzek někde na poli nebo u nemovitosti, stačí poslat pár fotografií emailem s přesnou adresou a odborníci si už nemovitost sami ohodnotí.

smlouva

Podmínky bývají často podobné těm, které znáte z banky, ale navíc se mnohdy tolerují například záznamy v registrech, což u banky nebývá vůbec běžné. Setkat se také můžete i extrémně rychlým schválením i do 24 hodin a to i v případě, že se bude jednat o miliony. Navíc peníze se po schválení posílají ihned na váš účet a to kompletní částka. Použít je přitom můžete podle libosti, nemusíte nic dokládat ani prokazovat na co je použijete, takže je jenom na vás, zdali zaplatíte dluhy, vyplatíte se z exekucí nebo zvolíte konsolidaci půjček.

U podnikatelského úvěru je však musíte vložit do podnikání, můžete nakoupit majetek nebo platit běžné účty. Jak je využijete, to už záleží čistě jenom na vás.