L O A D I N G
blog banner

Naučte děti stanovat

Plánujete dovolenou, kterou jste zažívali jako malí. Podívejte se zde . Slovinsko je skvělou příležitostí, kde svůj plán uskutečnit. Rádi byste stanování ukázaly i svým dětem jen dovolenou chcete okořenit jinou zemí a to Slovinskem. Stanování je skvělou příležitostí jak naučit děti se sami o sebe postarat v přírodě. Naučíte je jak správně nasekat dřevo a rozdělat oheň. Budete večer opékat špekáčky pod širým nebem a večer se tulit jeden, ke druhému aby vám neunikalo teplo. Kempování je úžasná věc a pro děti je to úžasná zábava se skvělými zážitky. Jen ten pocit, když http://www.firebrno.cz/hasici-uctili-pamatku-zesnulych-kolegu se vrhnou na stavění stanu a podaří se jim to na poprvé, nebo když rozdělají první táborák. Jiskřičky v jejich očí budou pro vás největší potěchou.

Slovinská příroda

Ubytování ve stanu ve Slovinsku je krásné. Budete mít výhled na hory a čerstvý vzduch skoro omámí. Čeká vás pohádková příroda, kde dětem můžete připravit různé pochodové soutěže. Nadchnete děti na hru a uvidíte přírodní památky a kouzelná místa. V kempu jsou na stany vyhrazeny místa. Sociální zařízení je společné stejně tak s umývárnou a koupelnou. Vše je čisté. Nemusíte se bát, že by byli záchody špinavé. majitelé se o kemp dobře starají a ve vším se snaží hostům vyjít vstříc. Poradí vám nejkrásnější místa a doporučí domácí výrobky. Jedná se o domácí produkty z bylinek, které majitelka sama sbírá. Vyrábí z nich marmelády, bylinná mýdla, čaje a likéry. Vše můžete ochutnat a zakoupit si na památku.

stanování s dětmi

K pobytu je možné si zakoupit snídaně, kde ochutnáte speciální místní potraviny. Součástí kempu je restaurace a bar. Pro ubytované je možnost využití venkovního grilu a možnosti na kamen na uvaření nebo ohřátí pokrmu. Kemp je příjemný a má skvělou polohu pro turistické plány. V kempu jsou vítáni čtyřnozí mazlíčci.
Dále se v kempu můžete ubytovat v glamping chatkách, kterou jsou provoněné bylinkami, po kterých jsou chatky pojmenované.
Děti budou z dovolené unešení a budou se chtít vrátit. Stanování pro ně bude zážitkem. Volný čas, kdy si budete chtít odpočinout, si děti mohou hrát na dětském venkovním hřišti. Neváhejte a ukažte dětem ubytování ve stanech.