L O A D I N G
blog banner

Jak si konečně užít sex?


My ženy jsme velmi komplikované bytosti, které uvnitř sebe skrývají velkou sílu, ale i potencionál, který mnohdy nedokážeme dát na odiv ostatním. Svou ženskou energii v sobě nosíme, ale nedokážeme jí využít, abychom se staly těmi nejlepšími milenkami, které muži zkrátka neopouští. Naše sexuální touhy nejsou stejné, ale mění se několikrát v průběhu menstruačního cyklu. Těsně před svými dny bychom nejraději jen odpočívaly a na žádné něžnosti zkrátka není chuť, ovšem to se jako mávnutím kouzelného proutku změní s příchodem ovulace, kdy jako by nám tělo samo napovídalo, že teď je ten nejlepší čas, si konečně sex užít. V tu chvíli se mnohdy z křehké a něžné ženy stává dračice, které si chce užít sex se vším všudy. V tyto dny je možné sexuální zážitek ještě prohloubit za pomoci nejrůznějších pomůcek nebo poppers. Poppers cena není nikterak vysoká a díky nim budou vaše prožitky ještě intenzivnější.

krásná žena

Znáte se skutečně dobře?

Znát své tělo po fyzické stránce neznamená mít v paměti každý centimetr čtvereční svého těla. Prohlédnout si sama sebe v zrcadle je jedna věc, ale to nikdy nestačí. Znáte své tělo? Víte, jak funguje? Je důležité porozumět našemu tělu zevnitř, našim prožitkům, pocitům, které vnímáme a energiím. Všechny tyto vněmy se několikrát do měsíci mění v závislosti na řadě faktorů. To že se vám dnes líbil něžný a milující sex, ještě neznamená, že za týden při něm budete mít stejné pocity.

společné milování

Už asi víte, že ženy k milostnému aktu přistupují za přítomnosti emocí. Jak se tedy při milování můžete cítit dobře a najít uspokojení, když tento primární zákon přehlížíte? Pokud se ve svém těle přeci jenom nevyznáte, je dobré si vaší emoční mapu zaznamenávat. Brzy zjistíte, že jednotlivé emoční fáze se neustále vrací s určitou pravidelností podle menstruačního cyklu. Takže už se nikdy nenechte nutit do praktik, které vám v danou chvíli nejsou příjemné.