L O A D I N G
blog banner

Léto hned.

Všichni máme určitě rádi, když si můžeme v klidu, v pohodlí, a především bez starostí polehávat na rozehřáté pláži u průzračného moře, které nám hraje svými klidnými vlnami líbeznou hudbu. U toho si z vysoké nádoby brčkem usrkávat váš oblíbený drink, který vás náležitě osvěží. Jako byste tam už byli, ale bohužel nejste. Stále sedíte ve svém útulném bytě, koukáte na jakýsi seriál o ničem, a na okna vám zlehka bubnuje déšť svými kapkami, které velice pomalu stékají po okně.
dva stromy
Tak se přece proberte, neváhejte. Vstaňte a začněte dělat vše, proto abyste to změnili. Nesmíte prosedět celý svůj život. Buďte trochu energičtí. Sedněte si k počítači nebo zajděte do nejbližší cestovní kanceláře a vyberte si svůj dokonalý sen. Protože pouze z představ se nikdy nic samo od sebe nevytvoří. Mimo jiné, čím dříve si vyberete svůj vysnění zájezd tím méně vašich těžce vydělaných peněz vás to bude stát. Neusněte nad vavříny, dokud není pozdě, a vydejte se za tím po čem toužíte co nejdříve.
Jestli zrovna teď nemáte příslušné prostředky pro uskutečnění vašeho dokonalého snu a přání, nezoufejte, udělejte si svůj vlastní plán, podle kterého se budete řídit. Podle, kterého budete vše směřovat ke svému cíli. A dřív nebo později dospějete k tomu, co vám do teď chybělo. Hlavní je mít alespoň plán, protože pouze slova nestačí. Musíte za to vzít a odhodlat se k akci.
proužkované šaty
Odhodit strach a dělat něco co vás bude bavit a naplňovat. A vůbec nezaleží na tom, jaké máte rád roční období. Ke štěstí, k malému létu, které bude ve vás samých, existuje koneckonců krátká cesta. Člověk se musí věnovat něčemu co ho baví, něčemu, co ho naplňuje a dělá ho šťastným. Člověk se musí věnovat sám sobě a utrhnout si ze dne vždy malý kousek jen sám pro sebe, i kdyby to mělo být za cenu vyluxovaného obýváku, nebo utřené linky. Jestliže nebude ve svém životě dělat něco co vás baví, nebude vás později bavit ani život, a zchřadnete.
Musíte zkrátka, alespoň trochu usilovat o to abyste byli šťastní. Abyste měli ve svém nitro své vlastní malé léto, které vás bude hřát i v té nejhorší zimě.