L O A D I N G
blog banner

Elegantní plastové obálky

Posíláte často různé zboží, oblečení a nebaví vás neustále shánění kartónu, krabic a lepící pásky? Pak je tu pro vás snadné řešení – plastové obálky barevné. Balení toho, co chcete poslat, už nemusí být nudné a zabírat spoustu času. Do plastových obálek je vhodné balit nerozbitné věci nebo třeba oblečení. A aby toho nebylo málo, nemusíte se omezit na nudnou bílou barvu, ale vybrat si z velkého množství barev a velikostí.

Plastové obálky barevné

U nás pořídíte plastové obálky barevné v balení po 100 kusech. Mají tloušťku 60 mikronů a jsou odolné proti poškození nebo protrhnutí. Balení do těchto obálek je velice rychlé. Stačí vložit to, co chcete poslat a zalepit. A jelikož jsou obálky zalepovací, nemusíte hledat lepící pásku. Vše je rychlé a pohodlné. Plastové obálky jsou neprůhledné, takže vše je posíláno diskrétně a nikdo neuvidí, co zrovna posíláte. Navíc si u nás můžete vybrat z různých barev. Rozměry obálek jsou různorodé, od klasických malých velikostí po velké, do kterých se toho vejde opravdu spousta. Obálku lze otevřít po zalepení pouze jednou, takže nemusíte mít strach, že se do ní někdo podívá a znovu ji zavře.

Zelená plastová obálka

Plastová obálka se dá vytřídit po použití do žlutého kontejneru, což je také její výhodou. Je to jednoduché řešení v balení zboží a to nejen pro velkoobchody, ale i pro obyčejné lidi, kteří chtějí sem tam poslat nějaký ten balíček. Naše obálky jsou velmi kvalitní a zaručí bezpečné doručení. Pokud tedy nechcete, aby vám krabice zabírali ve vašich prostorách spoustu místa, je tohle právě to řešení které hledáte. Obálky, ač 100 kusů, zaberou minimální plochu díky tomu, že jsou tenké, nejsou těžké a dají se lehce přesouvat z místa na místo. Navíc balíček působí mnohem lépe a reprezentativněji, než kdyby byl zabalen ve staré kartónové krabici s potiskem, který neodpovídá obsahu. Pokud se tedy chcete prezentovat se vší parádou, tak neváhejte a začněte posílat zboží v plastových obálkách.