L O A D I N G
blog banner

Chci si půjčit vozidlo za dobrou cenu!

Sháníte stylové vozidlo, které si můžete zapůjčit na několik dní? Nebo máte svůj automobil v servisu, a bez auta se do práce nedostanete? Vítejte! Sháníte vhodné vozidlo, které by vás zároveň reprezentovalo? A to vaše máte nyní v servisu, a bez auta se do práce prostě nedostanete? A co teď? No my vám nabídneme ta naše vozidla, která vás rozhodně ve štychu nenechají. Preferujete značku Škoda? Pokud ano, tak si u nás zajisté vyberete. Ale v naší nabídce vozidel autopujcovna-milan.cz si zajisté vyberete i jiné značky. Záleží už jen na vás, který vůz zrovna potřebujete.

auto

Pokud je to jen pro vás nebo snad na menší výlet pro vaši rodinu, bude vám stačit osobní automobil. Nebo máte v plánu, že s vámi pojede i soused nebo bratr s dětmi? Poté vám můžeme nabídnout náš minibus! Ano je to tak. Nebo pokud někdo shání dodávku tak v naší nabídce ji také najde. A jaká je vlastně cena za půjčení našich vozidel? Odvíjí se od toho jaký vůz si přejete zapůjčit a na jak dlouho. Máme ty nejlepší ceny jaké jste kdy mohli spatřit. A navíc máme i přehledný ceník podle kterého se také můžete zorientovat. Prosím, ale aby jste si přečetli i naše podmínky pro zapůjčení našich vozidel. Jste navíc z Prahy nebo potřebuje, aby vozidlo bylo přistaveno v Praze, klidně i na letiště? Tak to máme od nás navíc zdarma. No není to báječná zpráva?

auto

Nebo snad sháníte pneuservis a marně hledáte ten, který bude mít tu nejlepší cenu, ale zároveň budete vědět, že práce bude dobře odvedena? Pak navštivte právě nás! Protože nejen, že půjčujeme vozidla, ale také je spravujeme. Takže se vlastně nemusíte absolutně bát, že bychom vám půjčili vozidlo, které není v dobrém stavu a nemohlo by tak vyjet ani na silnici. Naše vozidla pravidelně kontrolujeme, a samozřejmostí i to, že včas přezouváme na letní nebo zimní pneu. Navíc naše vozidla nejsou polepena žádnou reklamou, takže nikdo vlastně absolutně nic nepozná. A pokud máte právě děti tak máme zdarma pro vás zapůjčení podsedáku a autosedačky zdarma! Jsme spolehlivá auto půjčovna. A každý si vybere!