L O A D I N G
blog banner

Ženský orgasmus je vzácnost

Sex milují všichni, bez rozdílu na pohlaví! Ovšem každé pohlaví si ho umí užít jinak a možná ne až tak dokonale jako druhá strana. Ženy jsou toho příkladem, protože k sexuálnímu styku patří nepochybně i orgasmus, který má být finálním uspokojením obou zúčastněných – nikoli jen muže.
rozkoš ženy

Co ženy potřebují k tomu, aby ho docílily?

Samozřejmě k němu musí z nemalé části přispět i váš partner. Pokud to nevezme do vlastních rukou, můžete mu v tom pomoci vy sama.
1.     Předehra– mnohdy odfláknutá část samotného sexuálního prožitku, který díky ní může nabrat zcela jiné rozměry. Umět se před stykem pomazlit je něco, co za každých okolností s partnerem podstupte. Uvidíte, jak vám to při dosažení vyvrcholení pomůže.
2.     Uvolnění – to je základ úspěchu číslo jedna. Ztuhlé svalstvo a myšlenka na to, že se vám do toho ani jít nechce je něco, co kazí při sexu všechno. Abyste si s partnerem sexuální styk užili, musíte se pořádně uvolnit a vnímat pouze to, k čemu se oba chystáte.
3.     Nažhavení– bezesporu nejdůležitější věc, kterou musíte zažít, aby se vám orgasmus nevyhnul. Pokuste se pomocí doteků, polibků a atmosféře naladit na to, že vás čeká akt plný vášně. Musí to mezi vámi jiskřit ze všech stran!
4.     Požadavky– jestli víte o něčem, co vám může značně pomoci docílit toho, abyste vyvrcholila i vy sama, musíte si o to partnerovi říct. I stimulační masáž může rozproudit krev, která vám pomůže dosáhnout něčeho, co je v ženském světě někdy skutečnou vzácností – dokonalého orgasmu.
5.     Tempo– nesmíte zavírat dveře ani před tím, že je důležité uchovat si nějaké tempo. Všechno má totiž svou postupnost, a pokud partner na finále až příliš spěchá, pravděpodobně nebudete ani vědět, že jste začali – natož abyste pocítila nějaký orgasmus.
erotická předehra

G bod si můžete najít i vy sama

Abyste lépe dosáhly vašich potřeb, měly byste důkladně poznat vaše tělo a to, co na něho platí. Pokud jste ještě nedosáhly orgasmus nebo v průběhu života pouze jeho minimální množství, je načase zjistit, jak se k němu dostat. I masturbace, která je zcela přirozená vám může přiblížit to, co pro vás bylo doposud velkým otazníkem.