L O A D I N G
blog banner

Smůla na muže

Pamatujete si na svého prvního muže? Tady abych byla upřímná, na svého prvního kluka? Mám třeba na mysli to, první polibek nebo první sex. Já si myslím, že mnoho lidí že tohle pamatuje. Ale ještě si myslím, že hlavně ženy se tohle pamatuji. Protože si na tyto věci pamatují dobře, a myslím si, že na tohle v životě nikdy nezapomenou. Nicméně také já si to pamatuji. A musím říct, že to bylo opravdu hrozné a nic moc. Že u prvního sexu jsem byla opravdu nervózní a nevěděla jsem, co mám dělat. Měla jsem ale takové velké štěstí, že i pro mého přítele to bylo poprvé.

Mám ráda gentlemany.

Takže jsem si řekla, že aspoň jsme na stejné čáře. Myslím si, že to bylo i hrozné pro něho. My jsme byli úplně oba dva nervózní. Nicméně ale už to mám konečně za sebou a když to už bylo podruhé, tak už to mluvilo o něčem jiném. Jako kdyby se to učilo o tři ta šedesát stupňů. Takže jsem si řekla, že vlastně sex může být prima. Nyní jsem vyrostla, jsem dospělá a mám rodinu. Jsem podruhé vdaná. A vy si možná říkáte, jak můžu být ve třiceti letech podruhé vdaná. Bohužel je to tak. Neměla jsem štěstí na muže.

Muži jsou různí.

Podle mě jsou muži takoví, že si o sobě strašně moc myslí. Tedy alespoň já jsem takové muže potkala. Chtěla bych potkat nějaké gentlemany, kteří by byli slušný A třeba mě otevřeli taky dveře do restaurace. Protože můj první manžel byl takový, že mě vůbec netoleroval a nechtěl mi vůbec nic dovolit. On byl takový hodně majetnický a zakazoval mi chodit dokonce i do restaurace s kamarádkami anebo s rodinou. Takže tady rozvod byl opravdu na místě. Můj druhý manžel je takový, že stále jenom sedí u televize s pivem. Já vůbec tohle nemám ráda. Na alkohol máme opravdu v rodině špatné vzpomínky. A nyní, když to praktikuje můj současný manžel, tak se na to opravdu alergická. A abych se přiznala, opět zase začínám přemýšlet o rozvodu.