L O A D I N G
blog banner

Vhodné bio marmelády pro děti i dospělé

Přemýšlíte, co dětem i sobě ke svačině a snídani? Jednou za čas jsou vhodné také sladké snídaně a svačinky. Ty dodají energii a poskytnou tak dostatek energie na výlet, do školky a školy nebo pro sport. Je tak možné dětem namazat celozrnný rohlík či žitný chleba s marmeládou.

Marmeládu je ale dobré vybírat kvalitní, která je zpracována opravdu z ovoce a je vysokoprocentní. Kde je přidáváno jen malé množství cukru. Lze tak pořídit například meruňkovou marmeládu Eshop.koldokol, jahodovou, třešňovou, borůvkovou a z dalšího ovoce i směsi. Ovoce by mělo být bio, z kontrolovaného zemědělství. Také zpracování je dobré, když je v přírodním duchu. Pak si můžete být jistý, že máte kvalitní marmeládu, která obsahuje ovoce a tím poskytnete dětem zdravou snídani i svačinu. Protože díky tomu, že je marmeláda z ovoce, tak dodá i potřebné vitamíny, například vitamín C. Víte, že tak děti nejedí jen zbytečné cukry, ale dostanou do sebe i ovoce.

meruňkové marmelády

Tyto přírodní marmelády jsou tak vhodné i v zimních měsících, kdy u nás žádné ovoce neroste. Marmeládu je také možné si zpracovat sami doma ze svého ovoce vypěstovaného na zahradě. Ale kdo tu možnost nemá, tak ten si může marmeládu pořídit ve zdravé výživě. Ovoce i bylinky je také možné v zimních měsících konzumovat i jako nasušené, lyfizované, ale i v podobě ovocných a bylinných sirupů.

ovoce na marmeládu

Takže pokud dětem dáte bio marmeládu a k tomu ovocné nebo bylinkové sirupy, pak jim dopřejete dobrou a zdravou snídani, svačinku, která je přírodní a zároveň chutná a plná vitamínů a dalších prvků. Rozhodně je tak lepší pořídit bio sirupy i bio marmelády než kupovat v obchodech marmelády plné zbytečných chemických látek a které mnohdy obsahují jen malé množství ovoce. Přírodní a bio produkty nejsou vhodné jen pro děti, ale samozřejmě by si je měli dopřávat i dospělí. Konzumovat je tak může celá rodina.