L O A D I N G
blog banner

Potřebujete půjčit peníze?

Když se člověk ocitne v tíživé finanční situaci, nejednou je dotlačen až k tomu, aby se odebral do banky a tam si zažádal o půjčku. Což se zdá být logické.

Ovšem ne každý z těch, kdo do banky vstoupí, také uspokojen odejde. Protože banky mají sice peněz spousty, jenže navzdory všudypřítomným reklamním spotům, v nichž se nabízejí půjčky ostošest, není jen tak někdo shledán způsobilým k tomu, aby mu byly nějaké ty peníze skutečně poskytnuty.

peníze

Znáte to, pokud to znáte. Banka si žádá doložení dostatečně vysokých příjmů nebo předložení dobře vypadajícího daňového přiznání, chce čistý štít, co se případných záznamů v registrech dlužníků týká, nesmí pojmout ani špetku podezření. Protože jinak ‚sbohem a šáteček‘, jak se říká.

A co má dělat člověk, který tak zoufale potřebuje peníze, ovšem bankovní prověrkou neprošel a nevidí žádné východisko z této nouze?

Takovému už zbývá vlastně jediné, a sice americká hypotéka bez dokládání příjmů. Což je vlastně ta poslední šance, kde lze uspět. Ovšem že je poslední, neznamená, že by byla v něčem horší, podřadnější. To rozhodně ne. Je jenom svým způsobem jiná a proto daleko dostupnější i těm, kdo jinde nemají naději na úspěch.

Jedná se zde vlastně o podnikatelský úvěr, při němž není striktně vyžadováno prokazování dostatečně vysokých příjmů. Příjmy by tu člověk doložit měl, aby bylo zjevné, že bude mít z čeho splácet, pouze se tu tolik nehledí na jejich výši. A nesporným pozitivem je i to, že tu ani registry dlužníků nehrají rozhodující roli.

měna

Člověk tu může získat úvěr až na tři desítky let s úroky pohybujícími se od pouhých tří procent ročně, pokud nemá záznam v registru dlužníků nebo je tento pouze drobný, respektive dostat hypotéku bez doložení příjmů s jakýmkoliv záznamem v registru už od 6,9 %. A sežene-li si žadatel mezi příbuznými spoluručitele, dosáhne zmíněného tříprocentního úroku i s hodně problematickým registrem dlužníků.

Stačí tak jenom vyplnit online formulář a počkat si na podrobné informace nebo zatelefonovat a člověk hned ví, na čem je.

A řešení se určitě najde. Klidně i ve vašem případě.