L O A D I N G
blog banner

Ochrana stolu

Někdy se stane, že nám něco vypadne z ruky, když danou věc dáváme na stůl. Nejednou se nám tak mohlo povést upustit hrnek s kávou nebo třeba talíř s koláčem. V lepším případě se talíř či hrnek nerozbil, ale vylitá či vysypaná jídla a pití samozřejmě skončily na stole. Pokud máte rádi svoje věci a chcete, aby vám dlouho vydržely, dbejte na to, aby byly chráněné před podobnými nehodami. Právě stoly jsou jednou z nejčastěji používaných věcí, a tomu často odpovídá i stav vrchní desky. Zamezit poškození dokáže ubrus na stůl. Dá se koupit v každém textilu, a schopnější švadlenky si jej mohou ušít i samy doma.

stoly a ubrusy

Máte netradiční rozměry či tvar?
Stůl dávno není jen obdélník pro 4 lidi. Dnes už najdete stoly kulaté, čtvercové, ale dokonce i třeba šestiúhelník. Pro takovéto netradiční tvary a rozměry se skvěle hodí ubrusy na míru. Kdo si je nezvládne ušít sám, tomu nezbývá nic jiného, než si jej objednat.

Ubrus nemusí být nudný
Ubrus nemá jen ochrannou funkci, ale především tu estetickou. Většina domácností má na stole nějaký ubrus, protože dokáže krásně změnit vzhled celého prostoru. Dnes si můžete objednat i potisk ubrusu, díky muž získáte jedinečný ubrus podle svého vlastního návrhu. A navíc i takto vytvořený ubrus může být skvělým dárkem.

ubrusy na stolech

Ubrusy na stoly pomáhají chránit je před poškozením. Nejčastěji jde o poškrábání, kterému jinak nezamezíte. Pokud máte malé děti, dbejte na to, aby ubrus nemohly strhnout i s věcmi na něm. A pokud podnikáte, můžete si objednat reklamní ubrusy, a to například podle piva, které u vás v restauraci či hospodě točíte. Právě tyto ubrusy jsou nejčastěji používané v restauračních zařízeních, a leckdy je dávají majitelům hospod i dodavatelé piva jako sponzorský dar. Můžete si nechat vyrobit svůj vlastně reklamní kousek, který může být hezkým dárek pro vaše zákazníky.