L O A D I N G
blog banner

Matrace, které se přizpůsobí vašemu tělu

Nekvalitní nebo nevhodně vybraná matrace nám může způsobit celou řadu zdravotních obtíží. Dlouhodobý nedostatek kvalitního spánku se dříve či později odrazí nejen na našem pracovním výkonu, ale také na psychickém stavu. Kvalitní spánek bychom tedy neměli v žádném případě podceňovat. Platí to pochopitelně také u našich nejmenších, kde je dostatečný odpočinek jedním ze základních požadavků na jejich fyzický i psychický vývoj.

zdravotní matrace

  • Do dětských postýlek jsou dobrým řešením dětské matrace z polyuretanové pěny.
  • Tyto české matrace jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které neobsahují nebezpečné ftaláty.
    • S těmi se můžete setkat u laciných napodobenin.
    • Ftaláty jsou chemické látky, které se používají ke změkčení plastů a mohou být především pro dětský organismus velice nebezpečné.
    • Malé děti jsou k nim totiž mnohem vnímavější.

Dětské zdravotní matrace od ověřených výrobců jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů. Tím pádem je zaručena jejich zdravotní nezávadnost.

Paměťová pěna je vhodná do partnerských lůžek

Paměťová pěna je také jedním z nejoblíbenějších materiálů také u dospělých spáčů. Velké výhody přináší také u partnerských lůžek. A to především v případě, že je jeden z partnerů tak trochu „živějším spáčem“ a svým převalováním partnera budí ze spánku.

matrace zdravotní

  • Paměťová pěna veškeré pohyby utlumí, a tak bude zajištěn zdravý a nerušený spánek pro oba partnery.

Další výhodou paměťové pěny je její dokonalá přizpůsobivost. Jednoduše řečeno – můžete spát v jakékoliv poloze a vaše matrace se vám vždy přizpůsobí a poskytne vám dokonalou oporu. Pořízení matrace od ověřených a kvalitních dodavatelů má ještě mnoho dalších výhod. Jednou z těch, které jsou velice využívané, je možnost nechat si vyrobit matrace na míru. Stačí zadat požadovaný rozměr a máte jistotu, že se vaše matrace přesně shodne také s vaší postelí.