L O A D I N G
blog banner

Neznáme slovo nejde

Naše společnost se zabývá a nabízí sečení trávy s působností, prakticky po celé České republice a rozhodující pro přijetí zakázky, není pro nás, ani rozměr, ani stav pozemku a tyto služby poskytujeme po celé roční období, kdy to klimatické podmínky alespoň malinko dovolují. Široký záběr naší činnosti nám umožňují vlastní mechanizmy, které jsou schopny sekací a mulčovací práce provádět tam kde se běžná mechanizace nedostane. Máme stroje se zvýšenou svahovou dostupností i mechanizmy opatřené pásy. Vzniklý bio odpad zlikvidujeme a odvezeme vlastní mechanizací, což nás činí pro zákazníky velmi flexibilní. V místech, kde není prostor pro použití mechanizace, používáme křovinořezy a naši zkušení profesionální pracovníci jsou skuteční mistři.

sekačka

Další naší ne nevýznamnou činností je údržba a sekání na travnatých pozemcích, sportovištích i okrasných zahradách. Podle přání zákazníka, posečenou trávu shromažďujeme na jím určené místo, například ke kompostování, nebo odvážíme k likvidaci. Disponujeme i pásovou lesní frézou, na velmi zanedbané pozemky a to, že tato fréza likviduje porost do 12 cm. Průměru, mluví o její výkonnosti jasně. Samozřejmostí je transparentní a oběma stranami odsouhlasená tvorba cen. Předběžnou kalkulaci si můžete díky naší aplikaci nakonfigurovat sami a naše kalkulačka vás navede. Na našem webu najdete sečení trávy a ceník https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy, kde zjistíte, kolik co stojí.

trávník

Zde vám kalkulačka ukáže cenu sečení trávy v hodinové sazbě, je zde rozlišena cenová relace za různě vysoké sečení porostů. Zadáte si pro upřesnění parametrů i místo zakázky a to kalkulačce umožní, co nejpřesnější výpočet. Je nasnadě, že žádný kalkulátor nemůže nahradit osobní prohlídku místa zakázky a jsou pozemky, které si to díky své nepřístupnosti přímo vyžadují. Po pochůzce jsme schopni provést závaznou kalkulaci a navrhnout ji zákazníkovi. Po odsouhlasení zákazníkem, je dohodnut termín realizace. Tím prakticky končí starosti zadavatele. Po realizaci je pozemek předán zadavateli a je vyhotoven doklad o zhotovení a předání díla. Budeme se těšit na společně realizované zakázky a s jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte. Jsme připraveni nalézt pro vás tu nejschůdnější variantu k realizaci zakázky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup