L O A D I N G
blog banner

Kola dokáží rozzářit auto

Je z čeho vybírat

Když je Vašim požadavkem kohout si nějaké levné disky na zimu, tak co se týče ceny vítězí plechové disky. Není na nich nic moc k popisování, protože se jedná o obyčejný disk, který plní svůj účel. Řada aut na nich má nasazené police, které sice nenahradí vhled alu kola, ale nedíváme se na pouhý plech. Jestliže budeme jezdit v soli, tak se klidně za pár let může stát, že nám chytne korozi. V takovém případě se je potřeba odstranit ji a věnovat se následné ochraně, aby byl zase hezký.

kolo ze slitin

Pro zlepšení vzhledu auta je výhodné investovat do hliníkových kol, které dokážou rozjasnit i starší vůz. Můžeme to ještě utvrdit tím, že je hezky naleštíme. Máme opravdu hodně možností, jaké kola si můžeme zakoupit. Záleží také na našich finančních možnostech, protože za sadu můžeme dát klidně desítky tisíc. Je potřeba také podívat se do technického průkazu, abyste neměli problémy s policií a STK. Případně se dají mnohdy do TP zapsat.

Oprava kol

I tato část automobilu v provozu trpí, protože na ni působí řada přírodních vlivů. Třeba u těch plechových kol nás to trápit nemusí, ale u hliníkových za spoustu peněz je situace jiná. Proto je výhodné pravidelné čištění a následné nanesení ochrany, která brání tomu, aby venkovní vlivy měli na disk negativní účinek. V provozu se může stát řada věcí, přičemž není výjimkou ani poškození kola. Od toho je tu oprava alu disku od profesionálů, kteří se postarají o nápravu.

výměna kola

Kolo je náchylné na vyvážení a další parametry. Když by bylo někde poškozené, tak hrozí zhoršení jízdních vlastností, poskakování, vibrace a další věci, které by se dít rozhodně neměli. Zde se postarají o jejich svařování a rovnání, aby zase všechno bylo v pořádku. Samozřejmě předtím Vám sdělí orientační cenu. Kromě toho se zabývají i renovacemi. Nejprve se zbaví staré ochrany a následně jej znovu nalakují, takže po původních škrábancích a po nedostatcích nebude ani stopa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup