L O A D I N G
blog banner

Neprodlužujte čas koupě

No nedivte se. Děti rostou. A Vy budete také muset zahájit jednání o koupi nové dětské postele , která bude Vašemu potomkovi vyhovovat.

dětská postýlka

Nechce se Vám? A proč?
Jo takhle! Máte klid, protože ráno je Vaše dítě obehnáno plůtkem, který mu brání v pohybu po bytě. Respektive v pohybu po Vaší ložnici, aby Vás vzbudilo. Tak proto oddalujte koupi pořádné dětské postele! Vy jste tedy filutové. A to byste byli raději, kdyby se Vaše dítě chtělo za každou cenu z postýlky dostat a přelézalo ji? A, nedej bože, by ji přelezlo a spadlo? Nečekejte na úraz, abyste teprve potom rozhodli o pořízení postele! Je tu čas, kdy skončilo období dětské postýlky!
Je tu čas na kvalitní dětskou postel, která Vaše dítě nadchne!

Smiřte se s novou životní etapou Vašeho dítěte.
Vy si ani neumíte představit, jak Vaše dítě bude reagovat na změnu v jeho dětském pokojíčku! Zkuste si představit, jak bude reagovat, až zjistí, že jeho nedobytná a pohybu zamezující dětská postýlka zmizela! A najednou má v rohu úžasnou dětskou postel, kterou mají i jeho rodiče v ložnici! I ono má dospěláckou postel! Nebrání mu v pohybu, nemá plůtek! Raději si vezměte videokameru a nahrávejte tu nefingovanou radost Vašeho dítěte, až poprvé svou novou dětskou postel uvidí!

Musíte si začít také zvykat na nové události.
Novým přírůstkem do dětského pokoje Vám, jako rodičům, nastanou trochu nové změny. Nebyli jste zvyklí, ale nyní se může Vaše dítě kdykoliv ukázat v jakémkoliv koutě bytu. Bude chodit častěji na toaletu, zvláště v době, kdy má už dávno spát. A také bude potřebovat častěji se napít. Samozřejmě v době, kdy má spát. Nebojte se, ono to přejde. Zvyká si. A hlavně jej zajímá, co se děje v noci v bytě. A nyní bude mít možnost to zjistit!

dítě

A ještě jedna věc!
Poházejte ze začátku spaní Vašeho dítěte na nové dětské posteli kolem polštáře a deky na koberec. Dítě nebude zvyklé na volný prostor. Při převalování není vyloučeno, že spadne ve spánku z postele dolů. Tak aby si moc nenabilo ústa!