L O A D I N G
blog banner

Mobilní dům bez koleček, pro normální bydlení

Když se řekne mobilní dům, tak už si dávno nepředstavíme jenom nějakou jednu malou místnost na kolečkách, kterou bychom si mohli převážet kamkoliv, kam se nám chce. Samozřejmě, že i takové druhy ještě existují, ale my se nyní zaměříme na trochu jinou verzi. V dnešní době se totiž tyto objekty staví i jako celoroční. Jsou speciálně zateplené, takže v nich můžete bydlet po celý rok a to navíc s nízkými náklady na bydlení. Často bývají totiž nízko-energeticky náročné. Navíc jejich pořizovací cena je velice nízká a přitom je objekt úplně nový a třeba i z části vybavený.

muž a žena stěhování

Žádná kolečka, ale objekt, který můžete nechat zkolaudovat. Díky stavebním materiálům a plnohodnotným konstrukcím můžete v objektu bydlet dlouhá léta jako v jakémkoliv jiném například zděném domě nebo dřevostavbě. Navíc vám objekt přivezou až na parcelu a to pomocí speciální nadrozměrné přepravy. Bydlení pro mladé i pro starší lidi, pro páry i pro rodiny s dětmi. To všechno může znamenat mobilheim https://www.lavarohouse.cz/.

Některé objekty se dokonce vyrábí „na zakázku“. Čili si u nich můžete říct, zdali chcete světlejší nebo tmavší střechu, jakou verzi zateplení zvolíte, jaký druh obložení nebo koupelny. Některé parametry samozřejmě nelze měnit, ale jistě společnost udělá vše, abyste byli spokojení, a bude se vám snažit maximálně vyjít vstříc.

hrnek, knížka, deka

Objekty skladem jsou čerstvě postavené a už čekají na to, až si je vyberete. Mívají zabudovanou kuchyni včetně spotřebičů. Ta většinou bývá součástí obývacího pokoje. Najdete tam plno skříněk, dřez, ale třeba také troubu, sklokeramickou indukční desku, vestavěnou lednici nebo volně stojící, záleží samozřejmě na druhu domku. V mnohých objektech jsou připraveny i postele a skříně. Báječné pro ty, kteří prostě nechtějí tyto věci řešit a chtějí se hned nastěhovat. Nepotřebujete žádné „stěhováky“ ani náklaďáky ani dodávky či vozíky na přestěhování věcí, základ tam už máte a vám stačí donést si pár triček, příbor a běžný nákup a můžete klidně začít bydlet.