L O A D I N G
blog banner

Klik a vím jak na to!

Učesat si vlasy není vůbec žádná sranda, hlavně když si dozadu nevidíme a do poslední chvíle takřka nevíme, co jsme to tam vytvořily. Jindy nám vlasy nedrží, kloužou, vypadají zplihle, neupraveně, moc přelakovaně, prostě tragicky, i když jsme si s jejich úpravou daly i půlhodinovou práci. Existuje však řešení!
překvapená žena
Spousta lidí vkládá na internet různé návody – jak se nalíčit, jak si ozdobit talíře, jak si upravit staré tričko, ale i to, jak se učesat! Stačí si zadat do svých vyhledavačů nebo přímo do youtube či jakéhokoliv kanálu s videi heslo související s tím, co potřebujete najít („Jak si učesat drdol“ atp.) a máte vystaráno. Videa nabízejí návod krok po kroku i s přípravou před česáním a po česání. Video si můžete kdykoliv pozastavit, vrátit a krok opakovat.
Po pár vyzkoušení už nebudete muset ani ke kadeřnici a dokážete se učesat samy! Pokud to ovšem děláte poprvé, vyhraďte si na to víc času a počítejte s tím, že to nepůjde tak snadno jako té slečně, která vám návod předvádí – slečna to má v ruce, vy zatím ještě ne.
Můžete najít účesy na ples, do školy, do práce, na doma, ale i na večírek či rande. A nemusíte vyhledávat jenom účesy. Často potřebujeme vlasy pouze vyžehlit nebo nakulmovat, a i to videa nabízejí. Pokud se chceme česat doma, neopomíjejme si koupit přípravky, které ve videu doporučují – jestliže skutečně chcete mít dobře vypadající účes jako od kadeřníka, musíte v některých případech do jeho vytvoření trochu investovat.
česání u zrcadla
Videa si můžete ukládat, abyste je v budoucnu mohly zase použít – buď ve svém prohlížeči nebo přímo na kanálu videí po dokončení vaší registrace. Pokud se na youtube přihlásíte k odběru, bude vás kanál upozorňovat, až váš oblíbenec vydá zbrusu nový návod na krásný účes!
Dnešní doba nám umožňuje na internetu najít všechno, na co neznáme odpověď nebo co nedokážeme udělat. Využijme toho a inspirujme se!