L O A D I N G
blog banner

Pomocník, na kterého se můžete spolehnout

Údržba bazénové vody není jen tak. Nemůžete prostě čekat, že jen napustíte bazén vodou a dál už se o nic nemusíte starat. Pokud nechcete, aby se Vám bazénová voda proměnila v nevzhlednou břečku, je potřeba se o ni starat a dodávat jí dostatečné množství bazénových přípravků. Nejde pouze o dezinfekci, ale také o pravidelnou kontrolu za pomocí testerů a vyrovnávání PH vody a předcházení vzniku řas.
plavání s destičkou.jpg
Pokud při pravidelné kontrole zjistíte, že voda neobsahuje žádnou dezinfekci, je potřeba urychleně jednat a v tomto případě oceníte službu přípravku chlor šok, který okamžitě navýší obsah chloru v bazénové vodě a odstraní všechny bakterie a mikroby. Tento přípravek najdete v naší nabídce hned v několika různě velkých baleních podle toho, jak velký máte bazén nebo jak velké chcete mít zásoby.
Přípravek chlor šok ovšem nemusíte používat pouze v nouzových případech, kdy je ve vodě nedostatek dezinfekčního přípravku, ale také jako prevenci. Prostě při každé pravidelné kontrole, kdy budete dodávat do bazénové vody všechny potřebné přípravky, můžete jako prevenci přidat i chlor šok. Nezapomínejte, že budete potřebovat také kvalitní testery vody, které Vám při kontrole ukáží, v jakém stavu se nachází bazénová voda.
skok psa do bazénu.jpg
Dále je důležité si pořídit přípravek pro srovnávání PH vody, protože výška PH vody má velký vliv na fungování chlorových přípravků. Díky těmto přípravkům a také díky pomocníkům z řad bazénového příslušenství se Vám jistě podaří udržet bazénovou vodu v dokonalé čistotě vhodnou ke koupání. Jak již bylo řečeno, využijte i bazénového příslušenství, jako jsou třeba dávkovače tablet, které Vám pomohou, pokud upravujete bazénovou vodu za pomocí tabletových přípravků nebo síťku pro odstraňování mechanických nečistot či třeba bazénový vysavač. Uvidíte, že budete nad míru spokojeni a voda ve Vašem bazénu bude dokonale čistá.