L O A D I N G
blog banner

Když teče podnikateli do bot

Pokud se podnikateli přestane v jeho byznysu dařit, je to nejednou velice ošemetná záležitost. Zejména v případě, že dosáhnou podobné obtíže takové míry, že už je firma a její provozování něčím neudržitelným.

A co potom? Jak se zachovat ve chvílích, kdy by sice mohl mít podnik třeba i zářnou budoucnost, jenže v cestě stojí dočasné nezvladatelné problémy finanční povahy?

Je logické, že zavřít takový podnik by byla hloupost. Zejména pokud se to dá vyřešit, a to půjčkou.

sloupeček mincí

Půjčit si na podnikání už dnes není ničím neobvyklým. Činí tak mnozí z těch, kdo už rozjeli svůj vlastní byznys, stejně jako ti, kdo potřebují nějaké ty peníze do začátků.

A kde si takoví podnikatelé, jež nelze považovat za ideální žadatele, půjčují? Pro takové jsou často ideální volbou hypotéky bez registru Fahd. A sice proto, že jde o snadno dostupné a zároveň finančně i jinak výhodné půjčky.

Jenom si to vezměte. Na rozdíl od bankovních nabídek se zde nemusí dokládat tolik skutečností, jež jsou pro poskytnutí relevantní. Není tu třeba mít ani závratně vysoké příjmy, ani čisté bankovní a nebankovní registry dlužníků, uspěje tu klidně i ten, kdo má i jinou půjčku nebo exekuci.

dolary bankovky

Jak je to možné?

Jednoduše proto, že si nebankovní společnost zajišťuje vrácení všeho, co půjčí, i s úroky tím, že požaduje coby jistotu zastavení vhodné nemovitosti.

Žadatel tu tak prokáže, že bude mít z čeho hradit splátky, dá do zástavy zmíněnou nemovitost a rázem může čerpat až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti. Jež může použít na cokoliv a posléze je podle dohody vracet od jednoho roku až po třicet let.

Požadavky kladené na zájemce jsou tu tedy velice mírné. A nabídka je naopak v mnoha ohledech dokonalá. Třeba v tom, že se půjčka schvaluje velmi rychle a neméně rychle se i převádějí peníze na žadatelův účet. Nebo v tom, že se tu nic neplatí předem, že jsou tu příznivé úroky a smlouva bez skrytých háčků atd.