L O A D I N G
blog banner

Když je brzy po všem


Muži a ženy se od sebe odlišují v různých aspektech. Třeba i v rychlosti. Čímž pochopitelně nemám na mysli, že by všichni příslušníci jednoho pohlaví běhali nebo jezdili rychleji než ti druzí. Mám tu na mysli spíše sexuální stránku věci. O ženách se například ví, že dříve dospívají, a muži se naopak daleko rychleji uspokojí při provozování sexu.

U mužů tedy stačí klidně i jenom chvilka, aby tito dosáhli vyvrcholení, a než se nadějeme, je po všem. Jak by se dalo lapidárně říci, muži párkrát heknou a usnou. Zatímco ženám je to málo. Což sice na první pohled nevypadá jako nějaký zásadní problém, ale přesto to komplikace přináší. Zejména když dochází u mužů k ejakulaci skutečně extrémně brzy.

pár v posteli

Jenže znáte to. Mužům stačí uvidět obnaženou (a třeba i neobnaženou) ženu a hned se vzruší. A i pouhý letmý kontakt stačí, aby tito byli vzrušeni na nejvyšší možnou míru. A pak už by to dál nešlo, dokud si tělo zase neodpočine. Čemuž se třeba kdekdo zasmál u televizního Comebacku, kde si Lexa povzdechnul, že tohle už tedy neuleduje, ale ve skutečnosti to nebývá zase až tak moc k smíchu. Protože když je sex kvůli rychlé ejakulaci moc krátký, nemají z něj partnerky tímto postižených mužů to pravé potěšení. A to jim vadí.

Ale muži sami dostatečnou výdrž nenatrénují. Fungují tak, jak fungují. A čím citlivější jejich genitálie jsou, tím rychleji sex končí.

pár v posteli

Ale ani takoví muži nemusí riskovat, že je jejich partnerky opustí a odejdou za muži s větší výdrží. Protože naštěstí existuje i Dapoxetin, přípravek, díky kterému se u mužů v této záležitosti snižuje jejich přehnaná citlivost. Díky tomu nejsou muži při sexu tak rychle a citelně drážděni a daří se jim tak jejich ejakulaci oddálit. A čím déle tím pádem v posteli vydrží, čím déle jsou schopni sex provozovat, než je po všem, tím je jejich partnerkám příjemněji. A pochopitelně nejen jejich partnerkám.