L O A D I N G
blog banner

Hledáte práci v Praze?

Dokončili jste studium na střední, vyšší nebo vysoké škole a hledáte pracovní uplatnění? Anebo jste senioři, kteří hledají přivýdělek formou brigády? Je tu však i další kategorie osob, které přišly o zaměstnání v důsledku protipandemických restrikcí, které byly uplatňovány po dobu více než jeden rok, aby se zabránilo šíření onemocnění Covid-19; možná, že právě do této skupiny patříte i vy a nyní si nedokážete najít odpovídající práci. Pro vás všechny jsou tu zajímavé nabídky práce v Praze.

prague-4313193_1280

Na těchto stránkách můžete najít velice zajímavé a hlavně volné pracovní pozice, které mohou být i blízko vašeho bydliště a vy nemáte šanci se o nich jiným způsobem dovědět. Zadáte-li si v naší nabídce „Praha a okolí“, zobrazí se vám tolik aktuálních nabídek práce, že nebudete vědět, kterou si dříve vybrat. A nejsou to pozice jen jednoho zaměření! Nabídka pracovních míst má široký záběr – od pomocných prací, dělnických a řemeslných profesí až po manažerské a vedoucí pozice ve všech různých oborech průmyslu, zdravotnictví, školství, dopravě, bankovnictví, pohostinství, atd.

Pracovní nabídky na našem portálu jsou neustále rozšiřovány a následně aktualizovány. Zájem o pracovníky mají přímo zaměstnavatelé i pracovní agentury (Grafton Recruitment, Annonce, aj.).

writing-828911_1280

Máte-li zájem o pracovní nabídku v konkrétní lokalitě, můžete využít funkce „hlídací pes“. Po vyplnění lokality (popřípadě i s uvedeným okruhem kilometrů v jejím okolí) a zadání e-mailové adresy, vám budou zaslány nabídky nových pracovních pozic, a vy tak na ně budete moci reagovat jako jedni z prvních.

Kde v dnešní době najít víc informací než na internetu? A tak i při vyhledávání nového pracovního místa využijte této možnosti. Když si zvolíte ten správný nástroj – tedy pracovní portál www.hit.prace.cz, najdete práci nejen v Praze, ale i v celé České republice.