L O A D I N G
blog banner

Sexuální dobrodružství bez Viagry


Chystáte se nakoupit Viagru bez receptu jako preventivní prostředek pro selhání erekce, protože máte v plánu vycestovat na dovolenou k moři a chcete tam prožít milostné dobrodružství, jaké jste dosud nezažili? Máme lepší nápad, nechte Viagru Viagrou a raději se spoléhejte na své vlastní schopnosti a kromě toho na přírodní léčebné prostředky. Chcete-li mít po ruce něco, co pozvedne erekci na původní úroveň, sáhněte po bylinkách, jako je Kotvičník nebo různé druhy Ženšenu. S těmito přírodními zázraky vám nehrozí žádné brutální vedlejší účinky a při správném dávkování jde o naprosto bezpečné záležitosti. Navíc na ně nepotřebujete žádný lékařský předpis na základě vyjádření odborníka, ostatně kdyby tyto byliny byly nebezpečné, už by se to na veřejnosti rozšířilo dávno.

dámská podprsenka

Co vám nejvíc brání ve štěstí

Sex je nejkrásnější životní zkušeností dospělého člověka a také se na něj patřičně těšíme. Jestliže již máte objednaný dovolenkový pobyt v přímořském letovisku a chcete si sex s partnerkou užít opravdu do nejjemnějšího detailu, věnujte pozornost některým důležitým „drobnostem“.

Pořádně se na to vyspěte – jestliže vás změna prostředí po příjezdu do hotelu ukolébá k spánku, využijte toho a spěte třeba deset hodin. Ulehněte k spánku třeba už dvě hodiny po večeři a milování odložte na ráno. Tehdy máte navíc v těle nejvíc testosteronu, a uvidíte, že kolem osmé hodiny to bude stát za to.

žena s podprsenkou

Bez TV a bez mobilu – závislost na televizi a mobilech je jednou z nejhorších, možná horší, než cigarety. Slibte si, že raději strávíte celé odpoledne v posteli v milostném objetí, než neustále myslet na to, jestli už vám Karel odpověděl do mailu na vaši žádost ohledně rekonstrukce vaší koupelny.

Milujte se přirozeně – co tím máme na mysli? Žádné parfémy, žádné syntetické přípravky, tetování, piercingy a podobné syntetické náhražky, co k lidskému tělu ve skutečnosti nepatří. Využijte maximálně erotické pomůcky, ale nic jiného. Dopřejte si přirozený vzhled vaší pokožky a také její vůni. Ženský pot muže velice vzrušuje a takové milování bude určitě stát za to.