L O A D I N G
blog banner

Rybářské bivaky

Baví Vás chytání ryb? Znáte to, vezmete si udici s háčky a rybářskými návnadami spolu s podběráky a jdete chytat. Ať už je rybolov dnes na ústupu, či vzestupu pořád to pro mnohé je velice zábavná činnost, kterou by chtěli provozovat až do konce svých dnů. Na chytání ryb je sice potřeba rybářský průkaz a povolenka pro lov v českých rybnících, které se dále dělí na Moravu, Čechy, Slezsko… Záleží, kde bydlíte a kde hodláte ryby lovit.

bazen s vodou

Po tom, co si nahodíte udici však nezbývá než čekat a toto čekání nemusí být vždy úplně příjemné. Mnozí si ho zpříjemňují klasicky postaru, a to tak, že rozevřou noviny a čtou. Čtou, co je nového ve světě, jaké bude počasí, na tom vlastně vůbec nezáleží. Lidé z mladších, čili novějších generací si tento čas mohou nahrazovat například chytrými telefony. Hrají na nich hry, sledují videa a nebo nejhůře poslouchají hudbu. Hudbu totiž při chytání ryb nejde poslouchat zadobře. Když máte sluchátka, neuslyšíte, že jste něco chytli a obecně neuslyšíte vůbec nic. Jste nuceni pouze sledovat plovák, který by Vám měl prozradit, zda jste tedy něco ulovili. Jestli, ale hudbu posloucháte na reproduktorech asi moc chytří nebudete. Jelikož tohle Vám ty ryby vyplaší. Bojí se zvuku a tak logicky nepoplavou čelem k němu, a to i když jste jim tam hodili lahodný pamlsek. Světe div se.

nadrz plna ryb

Jak si tedy krátit čas při čekání na rybku, která si doplave právě pro Vaši návnadu, k Vám na udici ? Je tu něco co generaci mladých i starších spojuje. Jmenuje se to bivak. Tedy rybářský bivak. Zní to jako obydlitelné místo a ono taky částečně je. Jde o stan, který si rozložíte u rybníka a trávíte v něm čas. Tyto bivaky jsou různé a nemusí se využívat jen při rybolovu. Existují bivaky se dnem, ale i bez dna. Často jsou v různých výprodejích a slevách, tak můžete výprodej bivaku https://www.mlsport.cz/bivaky/ najít na našem webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup