L O A D I N G
blog banner

Povlečení je základ pro spánek

O vybavení ložnice se píše snad v každém dostupném magazínu o bydlení. Na co všechno si dát pozor, jakou vybrat odpovídající postel s případnými rošty, a hlavně matrace musí odpovídat představám a jistému pohodlí. Málokdy se dozvíme, že za kvalitou spánku může stát i výběr vhodného povlečení nebo celkově ložního prádla. Každý by se měl soustředit na kvalitní materiál, který poskytne komfort během spánku.

ceske-satenove-prosteradlo-luxury-collection-80x200cm-bezove

  • Měl by být dostatečně prodyšný.
  • Pohlcuje vlhkost? Poté se jedná o kvalitní materiál.
  • Dostatečně zahřeje nebo si sám zreguluje teplotu.
  • Sedí přesně na míru pokrývky a polštáře.
  • Drží i po několika vyprání barvu, tvar i svoji lehkost.
  • Je příjemný pro pokožku.
  • Vhodný pro astmatiky a alergiky.
  • A snadno se udržuje v čistotě.
  • Jako bonus se skvěle pere, rychle schne a předně se nemusí žehlit.

Myslíte si, že je nemožné takový materiál sehnat? Pletete se, jedná se totiž o vysoce kvalitní bavlněný satén, který poskytne daleko více benefitů, než které jsou zde vypsané. Saténová prostěradla se skvěle napínají na matrace a jsou velmi příjemná i na omak.  Výhodou je, že skutečně rychle po vyprání schnou, tudíž je prakticky lze používat non-stop. Stejné vlastnosti poskytuje saténové povlečení, které se dá zakoupit v barevném provedení a různých rozměrech.

prodlouzene-povleceni-saten-140x220-70x90cm-trees-cream

Saténové povlečení rozsvítí každou ložnici

Určitě se vyplatí si zakoupit ložní saténové prádlo u českého výrobce, který vyjde vstříc i s atypickými rozměry lůžkovin. Je pravdou, že se to nestává tak často, ale přesto je důležité si i saténové povlečení zakoupit přesně na míru, protože jinak by sice byl kvalitní a luxusní materiál, ale co naplat, když by se vám během noci sesunul povlak. I taková věc dokáže probudit a přerušit pěkný sen. Obáváte se příliš velké investice? Podívejte se na nabídku a možná budete překvapeni. A pokud vám zrovna satén nepadl do oka, tak se povívejte na bavlněné povlečení, které sice neumí poskytnout tolik přínosných benefitů, ale je rovněž skvělou volbou do ložnice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup